top of page

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ця сторінка допоможе Вам знайти відповіді на багато запитань, які стосуються особливостей роботи КНП "ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ", перебування та організації літнього відпочинку Ваших дітей у ньому!

Ми намагалися розкрити всі запитання, які часто задають батьки.

Якщо Ви не знайшли необхідну для Вас інформацію, можете

звертатися до адміністрації закладу.

ОФОРМЛЕННЯ ПУТІВКИ

Оформленн путівки

Шановні батьки!

   Радимо вам ознайомитися з наступною інформацією щодо порядку придбання путівки на оздоровчий сезон. Є кілька варіантів отримати путівку:

   - оплата 100% вартості путівки. Для цього звертайтеся безпосередньо до секретаря підприємства. Контактні дані ви можете знайти у вкладці "Контакти".

   - придбати путівку можете через профспілковий комітет за місцем вашої роботи. Для цього звертайтеся до координатора з оздоровлення профспілки вашого підприємства. Після чого координатор звертається до нас, і ми складаємо договірні стосунки безпосередньо з вашим підприємством.

   - якщо ви тимчасово не працюєте, ви можете скористатися обласною Програмою часткового відшкодування вартості путівки для дітей Полтавської області. Для цього вам необхідно звернутися до відповідних органів міської/сільської/районної ради та внести дані дитини у банк оздоровлення, наприклад: жителі  Кременчуцької територіальної громади з необхідними документами звертаються у Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Після отримання підтвердження можливості відшкодування звертайтеся до секретаря нашого підприємства, яка роз’яснить наступні ваші дії.

  - якщо ваша дитина користується певними соціальними категоріями (багатодітна родина, сирота, дитина батьків-учасників бойових дій/АТО, відмінник освіти, призер творчих та інтелектуальних конкурсів ін.),звертайтеся до відповідних органів міської/сільської/районної ради, наприклад: у Кременчуці громадяни з необхідними документами звертаються у Департамент у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Саме там вам нададуть роз’яснення щодо наступних дій.

 Отже, необхідно визначитися,

як вам зручно купувати путівку

для своєї дитини та діяти!

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
для оформлення дитини у КНП "ДЗОВ "Зоряний":

Необхідні докменти

1. Копія свідоцтва про народження дитини.

2. Путівка ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ".

3. Медична довідка про стан здоров'я дитини (Форма 079/о).

4. Завірена ксерокопія картки профілактичних щеплень (Форма 063/о).

ДО ВІДОМА БАТЬКІВ

Основн првила рийому дітей

Ваші діти вирушають у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку на літній відпочинок. Щоб літо пройшло добре, і діти повернулися додому задоволеними та здоровими, потрібно пам'ятати ряд правил і умов.

У ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ" приймаються здорові діти або діти, що мають хронічні захворювання поза загостреннями, що не вимагають санаторно-курортного лікування і мають відповідний дозвіл лікаря.

Діти, що мають хронічні захворювання у стадії загострення, що страждають частими нападами (судоми, астматичні напади і т.ін.), вимагають підтримуючу терапію до оздоровчого закладу не приймаються.

Такі діти підлягають санаторному лікуванню.

До нашого закладу приймаються діти віком від 7 до 17 років.

Усі діти застраховані.

ВІДПРАВЛЕННЯ ДІТЕЙ до ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ"

Відправлення дітей до таору

 

  1. Реєстрація та від'їзд дітей проводиться у перший день табірної зміни, вказаної у путівці за адресою: площа Перемоги, 2 (біля входу до парку "Придніпровський").

  2. Реєстрація розпочинається о 8.00 ранку. При реєстрації спочатку необхідно пройти огляд у лікаря табору. Лікар має право відмовити дитині в прийомі у заклад за наявності певних проблем із здоров'ям, відсутності медичних документів або їх неправильному оформленні.

 3. Після цього треба зареєструвати дитину у вихователів закладу. Якщо не встигли зареєструвати і передати дитину вихователям закладу вчасно, Ви повинні звернутися до адміністрації ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ".

УВАГА!

На посадці формуються тільки групи дітей для здійснення трансферу їх у табір, а не загони.

 

   4. Від’їзд до табору о 10.00. Час перебування дітей у дорозі 30 - 40 хвилин.

 Не варто в день відправлення годувати дитину занадто щільним сніданком, особливо якщо його вколисує.

Не слід дозволяти дітям їсти чіпси, сухарі

і тому подібне, пити надто багато рідини.

РОЗПОДІЛЕННЯ ДІТЕЙ ПО ЗАГОНАХ

Розподілення дітей по загонах

        Розподіл у загони відбувається на території закладу згідно віку дітей. Побажання батьків при розподілі дітей у загони враховуються по можливості.

       Ми не рекомендуємо орієнтувати Ваших дітей на перебування в одному загоні у разі, якщо різниця у віці між ними перевищує 2-3 роки. Якщо такі діти потраплять у загін за віком старшої дитини, молодшому буде складно адаптуватися в загоні, якщо за віком молодшого - старшому буде нудно.

     Адміністрація закладу залишає за собою право в день заїзду переводити дітей в інший загін без їх узгодження.

Слід попередити старшого вихователя, якщо за певними причинами дитина не прибула до закладу у перший день зміни, щоб зарезервувати місце у загоні згідно віку дитини.

 Якщо Ви привозите свою дитину в табір уже після формування загонів, адміністрація ДЗОВ визначить Вашу дитину у той загін, який максимально відповідає його віку, в якому буде вільне місце.

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

У перший день вихователь або вожатий загону, у якому перебуває Ваша дитина, обов’язково зателефонує Вам. Усі запитання, які будуть хвилювати Вас у той момент, зможете озвучити педагогам закладу.

Категорично забороно

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО
ПРИВОЗИТИ у КНП "ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ":

- наркотичні та токсичні речвини;
- алкогольні напої, у томі числі слабоалкогольні енергетики;
- тютюнові вироби;
- піротехнічні засоби, легкозаймисті речовини, сірники, запальнички;
- зброю;
- домашніх тварин.

У разі виявлення у дитини вищеперелічених предметів вона буде достроково відрахована з табору без відшкодування вартості путівки.

 

Якщо ж у дитини будуть виявлені наркотичні речовини,

справа буде передана у поліцію.

Працівники КНП "ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ" не несуть відповідальність за псування, зникнення або крадіжку дитячих речей, предметів і грошей, не зданих на зберігання.

   Шановані батьки!

   Закликаємо Вас до співпраці та взаємодії! Якщо дитина зателефонувала вам з якихось причин (поганий настрій, програш у конкурсі т.п.), прохання зв'язатися в першу чергу з вихователем чи вожатими загону / адміністрацією підприємства та з'ясувати дійсну причину дзвінка. Після того Ви можете приймати рішення: чи варто приїжджати у табір.

png-transparent-check-mark-cheque-check-

ПРОДУКТИ, ЯКІ МОЖНА ПРИВОЗИТИ

до КНП "ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ"

ПРОДУКТИ, ЯКІ ПРИВОЗИТИ ЗАБОРОНЕНО

до КНП "ДЗОВ "ЗОЯНИЙ"

  • СУХЕ чи ГАЛЕТНЕ ПЕЧИВО, ПРЯНИКИ, СУШКУ т.п.;

  • НЕГАЗОВАНУ / СЛАБОГАЗОВАНУ МІНЕРАЛЬНУ ВОДУ;

  • ЦУКЕРКИ КАРАМЕЛЕВІ, ЛЬОДЯНИКИ.

  • ПРОДУКТИ, ЯКІ ШВИДКО ПСУЮТЬСЯ;

  • МОЛОЧНІ та КИСЛОМОЛОЧНІ ПРОДУКТИ;

  • ТІСТЕЧКА З КРЕМОМ та ТОРТИ, ШОКОЛАД;

  • М'ЯСНІ, РИБНІ ПРОДУКТИ та БЛЮДА З НИХ;

  • ВАРЕНІ ЯЙЦЯ, САЛАТИ;

  • СОЛОДКУ, КОЛЬОРОВУ ВОДУ та ПРОСТРОЧЕНІ СОКИ;

  • СУМІШІ ТА ПРОДУКТИ ШВИДКОГО ПРИГОТУВАННЯ;

  • ЧІПСИ, СУХАРИКИ і т.п..

ПРИЧИНИ ВІДРАХУВАННЯ ВАШОЇ ДИТИНИ
З КНП "ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ"

Вашу дитину можуть достроково відрахувати з табору
без відшкодування вартості путівки, якщо вона:

ПРИЇЗД  ДІТЕЙ  З  ВІДПОЧИНКУ

Поверннн дітей з табору

 1. Діти приїзджають за адресою: площа Перемоги, 2 (біля входу до парку  "Придніпровський") в останній день табірної зміни (дивіться путівку). Про зміни часу прибуття дітей батьки будуть попереджені.

 

  2. Вожаті і вихователі не відпускають дітей без присутності батьків або осіб, що таких замінюють.

 

  3. Перевірте всі речі дитини, можливо дитина щось забула в таборі або в  автобусі.

ЗУСТРІЧ ДІТЕЙ З БАТЬКАМИ

 - По приїзду в табір, звертайтеся до охорони на КПП з проханням покликати вашу дитину. Повідомите їм її прізвище, ім'я, номер загону. Якщо номер загону невідомий, то Вам обов'язково допоможуть (список дітей є на КПП, або звертайтеся адміністрації табору).

 

 - Відповідно до "Санітарних правил і норм України", "Типового  положення про дитячі оздоровчі табори України", а також "Правилами  внутрішнього розпорядку ДЗОВ "Зоряний", пересування батьків територією табору,  відвідування спальних корпусів і інших приміщень КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНЕ.

 Батькам заборонено привозити дітям, УСЕ те, що перераховано ВИЩЕ 

 - Діти не ввідаються батькам, іншим особам, які знаходяться у нетверезому стані або під дією наркотичних, токсичних речовин. 

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ:

Часте провідування дитини відволікає її від табірної програми і

заважає її адаптації!

 

На усі питання, що цікавлять Вас, про життя дітей у таборі у повному обсязі нададуть відповідь загонові педагоги, психолог і представники адміністрації.

Збираємо валізу

ЗБИРАЄМО ВАЛІЗУ

Список речей, які необхідно взяти дитині до табору:

Головний убір 

 Нашивка (бірка) на валізу з ПІБ (фото) власника

 Рушники

Святковий одяг

Нижня білизна, шкарпетки, панчохи

Засоби особистої гігієни

(мило, зубна паста та щітка з футляром, гребінець, шампунь, мочалка, рушники)

Носові хустинки

Теплий та повсякденний одяг

(легка куртка, шорти, футболки, светр, одяг для купання)

Спортивний одяг

БАЖАНО ВЗЯТИ

 Взуття

(спортивне, пляжне, для душу, повсякденне)

Музичні інструменти

(для тих, хто вміє грати)

Фонограми

(для тих, хто вміє співати/танцювати)

2-3 улюблених книги

(для тих, хто любить читати)

Що робити, якщо дитина у табір їде вперше?

Вперше у таборі

Адаптація дітей до нових для них умов тимчасового дитячого колективу - це складний і клопіткий психолого-педагогічний процес, пов'язаний з необхідністю використання кожною дитиною (а тим більше, новачком) усіх умінь і навичок самостійності, концентрації усіх його особових якостей і рис характеру.

Тому, БАТЬКИ, намагайтеся не турбувати дитину телефонними дзвінками, а тим більше відвідуваннями, під час періоду адаптації: перші 3-4 дні. Цілком нормальний стан, коли дитина скучає за мамою і татом, а Ваш приїзд може викликати у нього бажання поїхати додому.

  Багато хто з батьків одного разу замислюється: "А чи не відправити дитину на літо в табір? Там спілкування і розваги, відпочинок і розвиток, та і навички самостійності дитина отримає, нарешті!"

   Насправді, все не так просто. Самостійність не з'явиться за лічені дні, як загар. Ця якість - результат багаторічного виховання, плід батьківської праці. І якщо ви можете з упевненістю сказати про свою дитину, що вона самостійна - в таборі йому, швидше за все, буде легко. Інакше, поїздка в табір може стати справжнім випробуванням і для дитини, і для батьків, які вдома не знаходять собі місця.

   Чим керуються батьки, купуючи путівку в табір?

    Хтось хоче, щоб нащадок провів літо далеко від міста, відпочив і зміцнів. Хтось улітку працює і не має можливості наглядати за дитиною, тому відправляє його під нагляд педагогів. Хтось вважає, що сам не справляється з вихованням, думає, що педагогічна сила колективу допоможе вирішити проблеми.

  Але давайте подивимося на речі тверезо: наскільки оточуючим буде комфортно поряд з вашою дитиною? Безумовно, для батьків їх дитина - сама-сама, і це правильно. Але коли в таборі збереться сотня самих-самих - усі опиняться в рівних умовах, і піклуватися про себе кожному припаде самостійно.

  Важливо, щоб дитина мала навички самообслуговування, мала поняття про особисту гігієну і звичку нагляду за собою. Адже в теорії кожна дитина знає, що потрібно чистити зуби, приймати душ, причісуватися. Але чи готовий ваш спадкоємець виконувати ці прості правила, коли Вас немає поруч? Чи буде він користуватися зубною пастою за призначенням?

    У підлітковому віці дітям дуже важливий їх статус в суспільстві. Мобільні телефони різної міри "крутизни", GPS, навчання в престижній школі, зайняття модними видами спорту - усе це, на думку дітей, повинно виділити їх серед ровесників. Спочатку так і відбувається, але з часом на перший план виходять особисті якості. Якщо підліток володіє "супер-пупер" телефоном, але при цьому скиглій, ябіда і симулянт - популярність у колективі йому не загрожує.

    І навпаки, веселе, заводне хлопченя з простої сім'ї легко може стати душею загону. Тому важливо пояснити дитині, що табір - це не виставка батьківських гаманців, а місце, де людські якості видно як у мікроскоп. І до речі, телефон у таборі дитині не так вже і потрібний. По-перше, у дитини буде спокуса будь-що, телефонувати батькам з приводу та без приводу або взагалі завісати в іграх. По-друге, телефони мають звичай втрачатися. Навіть найдорожчий комунікатор може вислизнути з кишені джинсів.

   Сучасні батьки нерідко вважають слухняність негативною рисою характеру: це, мовляв, антонім креативності, ініціативності і самостійності. Але табір - це місце, де на дисципліні будується нормальне життя колективу. Поясніть дитині, що якщо вихователь сказав - потрібно виконувати. Тим більше, що в таборі буде безліч можливостей проявити свою творчу натуру, артистизм, ініціативність. Просто всьому своє місце і час.

   Якщо Ви і самі в дитинстві проводили канікули в таборах відпочинку, поділіться досвідом з сином або донькою. Розкажіть декілька характерних випадків, згадайте, як поводилися в тій або іншій ситуації. Батьківський досвід для того і потрібний, щоб ділитися їм з дітьми!

     Перебування в заміському таборі дає дітям дуже багато. Це і розвиток навичок комунікації, і досвід соціальної адаптації. Діти вчаться проявляти творчий початок, швидко приймати рішення, відпочивають від напруженого шкільного життя.

     Відправляти дитину в табір перший раз краще в 7-8 років, у такому віці дітям легше адаптуватися до нових умов. А ось якщо дитина їде в табір уперше у більше старшому віці, краще відправити його з другом.

     Не кожній дитині буде в таборі добре. Від поїздки краще утриматися емоційно нестабільним дітям, дітям з підвищеною агресивністю, тим, хто проходить навчання вдома, емоційно залежним від батьків дітям. І, звичайно, тим, хто має медичні протипоказання.

    Обов'язково попередьте вожатих, вихователя, адміністрацію про можливі особливості дитини. Скажімо, якщо у нього алергія на цитруси, вихователі повинні про це дізнатися заздалегідь, від мами, а не тоді, коли алергія проявилася. Або, скажімо, ваша дитина не їсть рибу, тоді, можливо, йому пропонуватимуть більше гарніру або першого блюда, щоб дитина не залишилася голодною.

      Дану інформацію Ви можете зафіксувати у додатку,який підкріплено до путівки. Якщо потрібні які-небудь ліки, їх краще дати в руки вихователеві: дитина може просто переплутати медикаменти або забути їх прийняти.

   Дівчаткам-підліткам не соромтеся дати з собою гігієнічні засоби і пояснити, як ними користуватися.

   Готуючи дитину до поїздки у ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ", налаштовуйте його на позитив. Робіть акцент на те, що в таборі весело, цікаво, після перебування там у дитини залишаться незабутні враження. Приїжджаючи до сина або доньки на батьківський день, запитуйте його про приємне: "З ким подружився? В яких табірних заходах та конкурсах приймав участь, що цікавого бачив?" тощо.

Не починайте зустріч запитаннями "Тебе не кривдять"?

і "Чим вас годують".

   Перші три дні в таборі - найважчі.

Тому не потрібно відвідувати дитину в цей період:

син/донька обов'язково скаже, що тут жахливо, нудно,

погано і хочеться додому.

Надалі намагайтеся адекватно реагувати на скарги дитини

і для роз'яснення ситуації звертатися до педагогів.

Чим більше інформації про нове життя отримає від Вас дитина, тим упевненіше вона себе почуватиме, тим спокійніше пройде період адаптації.

НЕОБХІДНО ЗНАТИ
Правила перебування у таборі

Правила пребуваня у таборі

У нашому таборі встановлений режим дня, який передбачає активну участь дитини у різний видах діяльності.

Прищеплюючи дитині навички самостійності, ми залучаємо її до елементарної праці, що включає прибирання свого спального місця, утримання в порядку особистих речей, дотримання норм особистої гігієни, чергування в кімнаті, їдальні, підтримка в порядку закріпленої території.

Адміністрація закладу переконливо просить вас, шановані батьки, провести зі своїми дітьми бесіду про необхідність дбайливого відношення до матеріальних цінностей табору і налаштувати на те, що дитина мешкатиме в умовах нового колективу зі встановленими правилами і режимом дня.

У разі навмисного нанесення дитиною збитків майну підприємства, батьки  або організація, що направила її в табір, несуть майнову відповідальність у розмірі  заподіяного збитку.

 

Особливу увагу просимо приділити питанням дотримання правил особистої гігієни дитиною, а саме:

  • вмиватися і мити ноги перед сном;

  • спати, роздягшись до нижньої білизни, а не в спортивному костюмі, наприклад, або навіть у взутті.

Приїзд дитини в табір вважається згодою дитини і його батьків на виконання правил, встановлених у КНП "ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ".

 

У таборі працюють компетентні, кваліфіковані і досвідчені вихователі та вожаті, яким ви довіряєте своїх дітей. Але кожна дитина індивідуальна, іноді вихователеві/ вожатому нелегко порозумітися з ким-небудь з дітей, знайти підхід. Тому батьки повинні, віддаючи дітей у заклад, повідомити педагога про індивідуальні психологічні, поведінкові, фізіологічні особливості своєї дитини.

Якщо у вашої дитини під час перебування в таборі виникають які-небудь проблеми, і він соромиться звернутися до працівників табору, будь ласка, повідомте про ці проблеми педагогів загону, щоб спільними зусиллями ми змогли врегулювати ситуацію.

Свої взаємовідносини з дітьми і їх батьками співробітники табору будують на принципах довіри, взаєморозуміння, толерантності і терпимості.

Просимо і вас дотримуватися цих же принципів по відношенню до працівників КНП "ДЗОВ "Зоряний".

 

          Ми, співробітники КНП "ДЗОВ "ЗОРЯНИЙ", хочемо завірити вас, що зробимо все можливе, щоб відпочинок у нас запам'ятався вашій дитині тільки з кращої сторони. І побувавши тут одного разу, вона захотіла знову повернутися в наш табір.

КОРИСНІ  ПОРАДИ  БАТЬКАМ

Дітям у віці 7-9 років бажано помітити речі індивідуальною міткою, а також напишіть їм список зібраних речей і покладіть у сумку.

 

Не варто давати дитині надто багато речей. Бажано, щоб усі вони помістилися в одну дорожну/спортивну сумку або валізу (нести речі від автобуса до спального корпусу дитина буде самостійно).

 

Зауважте, що у дітей дорога до табору триватиме 30-40 хвилин, також їх чекає 6-разове харчування. Тому давати з собою їжу швидкого псування категорично забороняється!

Дозволено мати при собі негазовану або слабогазовану воду, цукерки (карамельки, льодяники), галетне печиво і тому подібне.

Продукти харчування швидкого псування, які ви дасте дитині, будуть знешкоджені в день заїзду в табір.

Заборонені шкідливі продукти (чіпси, сухарики, шоколадні чи кремові вироби, газовані солодкі напої, їжа швидкого приготування тощо)  будуть зібрані та передані вам при першій можливості.

bottom of page